Evden Eve Taşımacılık


Batman Çelik Kardeşler Evden Eve Nakliyat Firmamızdan Batman evden eve nakliye hizmeti alan tüm müşterilerimize garantili ve sigortalı nakliye işlemlerimiz ile Çelik Kardeşler evden eve nakliyat alanında profesyonel ve kaliteli nakliyenin değişmeyen tek adresi Batman Çelik Kardeşler Evden Eve Taşımacılık firmamız, her türlü nakliye hizmeti için hazır bulunmaktadır. İş tecrübesi en üst düzeyde olan profesyonel deneyimli kadromuz ve işin çekirdeğinden yetişmiş firma yetkililerimiz sayesinde hiçbir sorunuz yanıtsız kalmayacaktır. Daha önce bizimle çalışmış ya da müşterimiz olmanız önemli değil, evden eve taşımacılık ve diğer nakliye hizmetleri ile ilgili olarak aklınıza takılan tüm sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık


Katınızın yüksekliği, taşımacılık için önemli bir unsurdur. Zemin kattan 2. kata taşınan bir müşteri ile 9. kattan 13. kata taşınan bir müşterinin hem fiyat hem de taşıma şekli açısından farklılıkları vardır. Katlar yüksek olduğu için mecburen asansörlü taşıma yapmak gerekmektedir.

İnsan gücüyle değil 9. kattan 5. kattan bile yük indirip çıkarmak, hem eşyalarınız açısından hem de personelimiz açısından oldukça zarar verici olacaktır. Bu gibi durumlara 15. kata kadar ulaşabilen yük asansörlerimizi devreye sokuyoruz. Batman Çelik Kardeşler olarak asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde, hiçbir şekilde yorulmadan ve düşünmeden taşınabilirsiniz. İlk olarak ekibimizin expertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızla birlikte binanızın asansör kurulmaya uygun olup olmadığı denetlenir. Eğer Asansörlü taşımacılık için şartlar uygunsa, hem daha güvenli hem de daha hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Asansörle taşıma sayesinde, bina girişiniz, apartman sakinleri ve eşyalarınız zarar görmeden özenle taşınarak hasarsız bir şekilde nakliyesi sağlanır.

0532 442 33 22 - 0532 132 96 31 ,Batman Evden Eve Taşımacılık,Batman Asansörlü Taşımacılık,Batman Asansörlü Nakliyat,Batman Kiralık Asansör

Sayac